Lipót (1657-1705) 10 Dukát (Au) 1666 Körmöcbánya /Kremnitz/ alig látható fülnyom, kis karc /kaum sichtbare Henkelspur und kl. Kratzer/ R! fast vorzüglich
22.000 Eur
Aukció száma: 4. aukció (2008-10-04)
II. Rákóczi Ferenc (1703-1711) Aranyérem /Goldmedaille in 25 Dukatengewicht/ (Au) 1705 a széchényi országgyûlés emlékére /auf die Erinnerung des Ständetages in Széchény/ Warou Dániel mûve Körmöcbánya /Kremnitz/ RRR!
32.000 Eur
Ottó (1305-1307) Denar (Ag) o.Jahr vorzüglich
36.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) Probe zu 5 Gulden 1855 (Au) Bécs /Wien/ Von allergrösster Seltenheit! Vermutlich Unikum!
46.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) Probe zu 10 Gulden 1855 (Au) Bécs /Wien/ Von allergrösster Seltenheit! Vermutlich Unikum! Polierte Platte
46.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) Probe zu 20 Gulden 1855 (Au) Bécs /Wien/ r., darunter Mzz./ A / 1855 Von allergrösster Seltenheit! Vermutlich Unikum! Polierte Platte
46.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) 4 Forint (Au) 1892 Körmöcbánya /Kremnitz/ RRR! Prachtexemplar! stempelfrisch
15.000 Eur
Aukció száma: 3. aukció (2007-09-23)
Ferenc József (1848-1916) Dukát (Au) 1879 Körmöcbánya RR! Erstabschlag! Prachtexemplar! stempelfrisch
15.000 Eur
Lipót (1657-1705) 5 Dukát (Au) 1670 Körmöcbánya /Kremnitz/ Sehr selten ! fast stempelfrisch
16.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) 2 Taler (Ag) 1853 Körmöcbánya /Kremnitz/ apró peremhiba /winz. Randfehler/ RRR! Patina!
II. Ferenc (1792-1835) Tallér 1792 (Ag) Bécs Körmöcbánya részére /Wien für Kremnitz/ Tallér (Ag) 1605 Szeben /Hermannstadt/ császári címmel ! valószínûleg próbaveret! /mit Kaisertitel vermutlich eine Probeprägung!/ RRR! Erstabschlag! Patina! Prac
16.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) 5 Korona (Ag) 1906 Körmöcbánya /Kremnitz/ Tallér (Ag) 1605 Szeben /Hermannstadt/ RRR! Erstabschlag! Patina! Prachtexemplar! stempelfrisch
16.000 Eur
Báthori Gábor (1608-1613) 1/2 Tallér /Gulden/ (Ag) 1611 Szeben /Hermannstadt/ 60 aranykorona! /Goldkronen/ RRR! MNM:-, gutes sehr schön
16.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) Dukát (Au) 1877 Körmöcbánya /Kremnitz/ RR! Erstabschlag! Prachtexemplar! stempelfrisch
17.000 Eur
II. Rudolf (1576-1608) Szeben-Hermannstadt (1605) als Anhängerin des Kaisers Rudolf II Tallér (Ag) 1605 Szeben /Hermannstadt/ publikálatlan verôtôvariáció! unedierte Stempelvariante! RRR! MNM:-, fast vorzüglich
18.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) Dukát (Au) 1881 Körmöcbánya /Kremnitz/ RR! Erstabschlag! Prachtexemplar! stempelfrisch
19.000 Eur
Báthori Gábor (1608-1613) 1/2 Tallér /Gulden/ (Ag) 1611 Szeben /Hermannstadt/ a szokásos verôtôhiba /üblicher Stempelfehler/ 150 aranykorona! /Goldkronen/ Patina! RRR! MNM:-, gutes sehr schön
20.000 Eur
Lipót (1657-1705) 5 Dukát (Au) 1674 Körmöcbánya /Kremnitz/ prächtige Goldpatina! vermutlich das schönste existierende Exemplar! vorzüglich-stempelfrisch
24.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) Dukát (Au) 1880 Körmöcbánya /Kremnitz/ RRR! Erstabschlag! Prachtexemplar! stempelfrisch
III. Ferdinánd 10 Dukát (Ag) 1635 Nagybánya /Neustadt/, RRR! Erstabschlag! Perfekt ausgeprägtes Prachtexemplar! stempelfrisch
45.000 Eur
Szabadságharc (1848-49) Arany forint próbaverete, a selmeci II. József nevû altárna megnyitására (Au) 1878 Körmöcbánya Stempel von Franz Leisek, RRR! Nur 2 oder 3 Exemplare geprägt! Das zweite bekannte Exemplar! MNM:-, Prachtexemplar!
135.000 Eur
Rudolf Tallércsegely /Talerklippe/ 1608 Nagybánya /Neustadt/, RR! Vorzüglich
13.306 Eur
Aukció száma: 2. aukció (2005-04-30)
III. Ferdinánd 2 Tallér /Doppeltaler/ (Ag) 1655 Körmöcbánya /Kremnitz/ mint tallér, RR! Patina! vorzügliches Prachtexemplar!
16.129 Eur
Lipót 2 Tallér (Ag) 1687 Nagybánya, RR! Patina! vorzügliches Prachtexemplar!
15.323 Eur
Apafi Mihály 1/2 Tallér (Ag) 1663 Brassó, RRR! Patina! vorzüglich
14.516 Eur
I. Lajos Aranyforint /Goldgulden/ (Au) 1369 -70 Buda v. Körmöcbánya RRR! fast vorzüglich-vorzüglich
18.548 Eur
II. Rákóczi Ferenc Aranyforint, 1705 Nagybánya, R! stempelfrisch
14.516 Eur
III. Károly Tallér (Ag) 1715 Körmöcbánya /Kremnitz/, RRR! Prachtexemplar! vorzüglich-stempelfrisch
14.516 Eur
Luxemburgi Zsigmond császári aranybullája (1433-1437) Történelmi jelentôsségû, kiemelkedô ritkaság! vorzüglich
40.323 Eur
Apafi Mihály 5 Dukát (Au) 1681 Gyulafehérvár /Karlsburg/, RRR! fast vorzüglich
13.710 Eur
III. Károly 10 Dukát (Au) 1715 Pozsony /Pressburg/ Unikum! Erstabschlag! Prachtexemplar! stempelfrisch
52.419 Eur
II. Rákóczi Ferenc (1703-1711) Aranyforint /Goldgulden/ 1707 Nagybánya /Neustadt/ kis lapkahiba / kl. Schrötlingsfehler/ RR! vorzüglich-stempelfrisch
22.000 Eur
Kemény Zsigmond Tallér (Ag) 1661 Kolozsvár /Klausenburg/ 100 aranykorona! /Goldkronen/ Patina! RR! Prachtexemplar! Vorzüglich"
17.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) 10 Korona (Au) 1915 Körmöcbánya /Kremnitz/ RR! fast stempelfrisch
17.000 Eur
Ferdinand III. (1637-1657) 3 Taler (Ag) 1644, Körmöcbánya /Kremnitz/ gutes sehr schön- fast vorzüglich
15.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) 4 Forint (Au) 1892 Körmöcbánya /Kremnitz/ RRR! gutes vorzüglich
15.000 Eur
Magyar Köztársaság - Próbaveretek, Hunyadi Mátyás trónralépésének 550. évfordulója 550. Jahreswende der Thronbesteigung des Königs Matthias Hunyadi 550th Anniversary of Accession of King Matthias Hunyadi 50 000 Forint 2008 Próbaveret PP 6 db/St./pcs stemp
32.000 Eur
Aukció száma: 5. aukció (2008-10-05)
Magyar Köztársaság - Próbaveretek, Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója 50. Jahreswende der Ungarischen Revolution und Freiheitskampf 1956, 5 000 Forint 2006 Próbaveret PP 6 db/St./pcs L-N: 338.a stempelfrisch "
10.500 Eur
Magyar Köztársaság - Próbaveretek - Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója 50. Jahreswende der Ungarischen Revolution und Freiheitskampf 1956, . 100 000 Forint 2006 Próbaveret PP 6 db/St./pcs , stempelfrisch"
34.000 Eur
Magyar Köztársaság - Próbaveretek - "Magyarország az Európai Unió tagja Ungarn ist Mitglied der Europäischen Union 50 000 Forint 2004 Próbaveret PP 6 db/St./pcs stempelfrisch
28.000 Eur
Magyar Köztársaság - Próbaveretek - Államalapító I. Szent István Stephan I. der Heilige, Ungarns Staatsgründer Stephen I. the Saint, St, 100 000 Forint 2001 Próbaveret PP 6 db/St./pcs stempelfrisch
26.000 Eur
Magyar Köztársaság - Próbaveretek - Ezeréves a magyar pénzverés, sor 1000 Jahre ungarische Münzprägung, Serie, 20 000 Forint 2001 Próbaveret PP 6 db/St./pcs L-N: 303-1.a stempelfrisch
15.000 Eur
Magyar Köztársaság - Próbaveretek - Az államalapítás 1000. évfordulója, sor 1000. Jahreswende der Ungarischen Staatsgründung, Serie, 20 000 Forint 1999 Próbaveret PP 6 db/St./pcs stempelfrisch"
II. Lipót (1790-1792) Tallér (Ag) 1790 Bécs /Wien/ RRR! Erstabschlag! Patina! Prachtexemplar!
22.000 Eur
Aukció száma: 6. aukció (2009-10-30)
ORDER OF SAINT ALEXANDER NEVSKY MILITARY DIVISION WITH SWORDS First Class Set Badge and Grand Cross Breast Star about 1840-1850, Eight-rayed silver breast star with gilded swords. Gold, silver, enamel. 84 mm, Of the highest rarity! Finest quality
240.000 Eur
Aukció száma: 7. aukció (2009-11-01)
ORDER OF WHITE EAGLE, TYPE II WITH SCROLLS BENEATH CROWN Set - one Class only Sash Badge and Breast Star, pre-1896, by Albert Keibel (1882-1910), Gilded eight-rayed silver breast star. 88 mm St. Petersburg, Extremely Fine and Choice
150.000 Eur
CATHERINE II. ALEXEEVNA 1762-1796 SADOGURA – STRUCKED FROM GUN-METAL DURING THE RUSSIAN OCCUPATION OF MOLDOVA AND WALLACHIA 5 Kopecks - Pattern, Cu, 1771, 42,27 g, 42 mm Magnificent light brown with mint red around the reliefs. Choice about Uncirculated
110.000 Eur
ORDER OF SAINT STANISLAS CIVIL DIVISION 1394. First Class Badge with the Imperial Crown about 1840, Extremely rare! Choice Extremely Fine
98.000 Eur
PETER I. ALEXEEVICH 1689-1725 MOSCOW – KADASHEVSKY MINT Ruble, Ag, 1704 (cyrillic), 28,03 g Some scratches in field, otherwise nice blue-gray toning. Very Fine to good Very Fine
40.000 Eur
ORDER OF SAINT WLADIMIR MILITARY DIVISION WITH SWORDS Breast Badge of 4th Class 1869 St. Petersburg Extremely Fine and Choice
36.000 Eur
PAUL I. PETROVICH 1796-1801 ST. PETERSBURG MINT 5 Rubles, Au, 1801, 6,05 g Alexander Ivanov. Some friction hairlines. Choice about Uncirculated
35.500 Eur
ORDER OF SAINT ANNA CIVIL DIVISION First Class Set Badge and Grand Cross Breast Star, about 1900 by Albert Keibel (1882-1910) St. Petersburg RR! Complete and attractive set. Choice Extremely Fine
30.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) 10 Korona (Au) 1895 Körmöcbánya /Kremnitz/ RRR! gutes vorzüglich-fast stempelfrisch
Brandenburgi Katalin (1629-1630) Dukát (Au) 1630 verdejegy nélkül – Kolozsvár /ohne Mzz. – Klausenburg/ RRR! fast vorzüglich-vorzüglich
34.000 Eur
Aukció száma: 8. aukció (2010-06-06)
II. Rákóczi Ferenc Aranyforint /Goldgulden/ Kolozsvár /Klausenburg/ R! gutes vorzüglich
32.000 Eur
Bethlen Gábor (1613-1629) 10 Dukát (Au) 1616 verdejegy nélkül – Kolozsvár /ohne Mzz. – Klausenburg/ R! gutes sehr schön
30.000 Eur
Emlékpénzek 50 000 Forint Au 2008 Budapest Hunyadi Mátyás - Próbaveret /Probeprägung/ ifj. Szlávics László, PP stempelfrisch
30.000 Eur
Emlékpénzek 100 000 Forint Au 2001 PP stempelfrisch
28.000 Eur
Emlékpénzek 100 000 Forint Au 2006 Budapest Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója /50. Jahreswende der Ungarischen Revolution und Freiheitskampf 1956/ Próbaveret /Probeprägung/ Rónay Attila, PP stempelfrisch
28.000 Eur
Rákóczi Zsigmond Dukát (Au) 1607 Kolozsvár /Klausenburg/ RR! vorzüglich
26.000 Eur
Apafi Mihály (1661-1690) Dukátcsegely /sechseckige Dukatenklippe/ (Au) 1687 Fogaras /Fogarasch/ R! fast stempelfrisch
24.000 Eur
Báthori Zsigmond (1581-1602) Tallércsegely (Ag) 1597 Nagybánya /Neustadt/ wohl Unikum! gutes sehr schön
70.000 Eur
Aukció száma: 9. aukció (2011-06-11)
Rákóczi Zsigmond (1607-1608) 10 Aranyforint /Goldgulden/ (Au) / 300 aranykorona! /Goldkronen/ vorzüglich
50.000 Eur
Apafi Mihály (1661-1690) 10 Aranyforint csegely /10 Goldguldenklippe/ (Au) 1689 Fogaras, 200 aranykorona! /Goldkronen/ RR! sehr schön
36.000 Eur
I. István (997-1038) Ezüstpénz /Silbermünze/ (Ag), RRR! Patina! vorzüglich
34.000 Eur
I. József (1705-1711) Tallér (Ag) 1709 Körmöcbánya /Kremnitz/, RRR! Von allergrösster Seltenheit! Prachtexemplar! Stempelfrisch
31.000 Eur
I. Lipót (1657-1705) 10 Dukát (Au) 1696 Kolozsvár /Klausenburg/, /Goldkronen/ RR! vorzüglich
29.000 Eur
I. Lipót (1657-1705) 10 Dukát (Au) 1703 Nagybánya /Neustadt/, kisebb peremhibák, karcok, lapkahiba a mezôben /min. Randfehler, kl. Kratzern und kl. Schrötlingsfehler im Feld/ vorzüglich
27.000 Eur
III. Ferdinánd (1637-1657) 2 Tallér /Doppeltaler/ (Ag) 1652 Körmöcbánya /Kremnitz/ abgebildet dieses Exemplar! RR! Patina! WMK: -, gutes vorzüglich
22.000 Eur
22.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) 10 Korona (Au) 1915 Körmöcbánya /Kremnitz/ mint elôzô /wie vorher/ RR! Vorzüglich
21.000 Eur
Septimius Severus (A.D. 193-211) Aureus Au AD 201 Rome mint, Tiny struck on head. Two magnificent portraits of excellent style, very rare good Extremely Fine 1
32.000 Eur
Aukció száma: 10. aukció (2011-06-13)
Septimius Severus (A.D. 193-211) Aureus Au Rare about Uncirculated
17.000 Eur
Julia Domna (A.D. 193-217) Aureus Au A.D. virtually as struck Uncirculated
16.000 Eur
Trajan (A.D. 98-117) Sestertius Ae A.D. 112-114 Rome mint, nice brown patina, only a few known, extremely rare good Very Fine
6.000 Eur
Domitian as Caesar (A.D. 69-81) Aureus Au A.D. 79 Rome mint, underlying luster, rare nearly Extremely Fine to Extremely Fine
5.500 Eur
Aureus Au Diva Faustina (Died A.D. 141) struck under Antoninus Pius Rome mint, underlying luster Extremely Fine to about Uncirculated
5.500 Eur
Celtic Tetradrachm Ag Zigzag type, 2nd century B.C., old cabinet tone, an unusually well strucked and centred specimen good Extremely Fine
4.800 Eur
Titus as Caesar (A.D. 69-79) Aureus Au A.D. 73 Rome mint, nice large flan, underlying luster about Extremely Fin
4.600 Eur
Antoninus Pius (A.D. 138-161) Aureus Au A.D. 157/158 Rome mint, underlying luster nearly Extremely Fine/good Very Fine
4.200 Eur
Hadrian (A.D. 117-138) Aureus Au A.D. 117 Rome mint, about Extremely Fine to Extremely Fine
3.800 Eur
Vitéz Nagybányai Horthy Miklós (1919-1944)Emlékkard, készíttette Budapest Főváros Tanácsa Vitéz Nagybányai Horthy Miklós részére, az 1944 november 16-ára tervezett ünnepség alkalmából.
20.000 Eur
Aukció száma: 11. aukció (2011-06-13)
Magyar Koronás Érmek - Signum Laudis 1922-45Magyar Koronás Nagy Aranyérem kardokkal, zöld-fehér szegélyezésű, vörös hadiszalagon
18.000 Eur
Magyar Királyi Szent István Rend (1764) A nagykereszt csillaga
17.000 Eur
14.000 Eur
Magyar Érdemrend 1935-45 A Szent Koronával ékesített nagykereszt szett (a legmagasabb fokozat 1939-45 között)
14.000 Eur
Magyar Koronás Érmek - Signum Laudis 1922-45Magyar Koronás Nagy Aranyérem, vörös-fehér szegélyezésű, vörös szalagon
12.000 Eur
11.000 Eur
Magyar Érdemrend 1935-45 Az aranysugarakkal ékesített nagykereszt szett ( a legmagasabb fokozat 1930-1938 között)
11.000 Eur
Magyar Koronás Érmek - Signum Laudis 1922-45 Magyar Koronás Nagy Aranyérem kardokkal kisdekorációja, zöld-fehér szegélyezésű, vörös hadiszalagon
10.000 Eur
Kossuth Érdemrend 1948-50 I. osztályú-szett. I. osztályú jelvény piros-fehér-zöld szegélyezésű fehér vállszalagon, az I. osztályú Csillaga,
Magyar Köztársaság (1989-2012) 500000 Forint, Probeprägung, Au, 2010, B.P., Szőlőssy Enikő 62,83g6 Exemplare geprägt PPstempelfrisch
32.000 Eur
Aukció száma: 12. aukció (2012-03-10)
Bethlen Gábor (1613-1629) 2 Goldgulden, Au, 1628, N-B, Neustadt vorzüglich- stempelfrisch
26.000 Eur
Leopold I. (1657-1705) 3 Dukaten, Au, 1703, N-B, Neustadt Unediertes Unikum!fast vorzüglich-vorzüglich
15.000 Eur
János Zsigmond (1556-1571) Taler, Ag, 1568, o.Mmz. RRR! sehr schön-vorzüglich
15.000 Eur
Bocskai István (1604-1606) Sechsgroschen, Ag, 1606, Wappen, Hermannstadt Unikum!gestopftes Lochvorzüglich
14.000 Eur
Kemény János (1660-1661) Taler, Ag, 1661, C-V, Klausenburg RR!fast vorzüglich-vorzüglich
11.000 Eur
I. Rákóczi György (1630-1648) Goldgulden, Au, 1637, Turm, Klausenburg Sehr selten! vorzüglich
11.000 Eur
Magyar Köztársaság (1989-2012) 50000 Forint, Probeprägung, Au, 2010, B.P., Szőlőssy Enikő 6,98g6 Exemplare geprägt PPstempelfrisch
9.500 Eur
Magyar Köztársaság (1989-2012) 50000 Forint, Probeprägung, Au, 2009, B.P., Szőlőssy Enikő 10,00g6 Exemplare geprägt PPstempelfrisch
9.500 Eur
I. Ferenc József (1848-1916) Gulden, Ag, 1878, K-B, Kremnitz Patina! Prachtexemplar!stempelfrisch
9.500 Eur
I. Rákóczi György (1630-1648) Goldgulden, Au, 1651, N-B, Neustadt Prachtexemplar!vorzüglich-stempelfrisch
9.500 Eur
Brandenburgi Katalin (1630) Goldgulden, Au, 1630, o.Mzz., Klausenburg RRR!gutes sehr schön
9.500 Eur
I. Géza (1074-1077) Ezüstpénz /Silbermünze/ (Ag) RRR! vorzüglich
3.200 Eur
III. Béla (1172-1196) Denár (Ag) RRR! Prachtexemplar! Stempelfrisch
2.500 Eur
Zsigmond (1387-1437) Aranyforint /Goldgulden/ (Au) 1387-1401 Kassa /Kaschau/ RRR! vorzüglich-stempelfrisch
6.500 Eur
Magyar Királyság 100 Pengô - Próbaveret /Probeprägung der Fiktiven Prägung/ (Au) 1938 Budapest néhány darab készült! nur einige Stücke! RRR! Prooflike! stempelfrisch
8.250 Eur
Magyar Királyság 40 Pengô - Próbaveret /Probeprägung der Fiktiven Prägung/ (Au) 1935 Budapest csak néhány darabot vertek! nur einige Exemplare geprägt! R! Prooflike! stempelfrisch
Báthori Zsigmond (1581-1589) Goldgulden, Au, 1598, Neustadt N-B RRR! gutes sehr schön
9.000 Eur
Aukció száma: 13. aukció (2013-09-29)
II. Ferenc (1792-1835) Goldmedaille zu 10 Dukaten, Au, 1830, auf die Krönung des Kronprinzen Ferdinand am 28. September zum König von Ungarn in Pressburg Joseph Daniel.Boehm vorzüglich-stempelfrisch
9.000 Eur
Ferenc József (1848-1916) Goldmedaille zu 10 Dukaten, Au, 1849, Lajos Kossuth RRR! Prachtexemplar! fast stempelfrisch
8.500 Eur
V. László (1453-1457) Aranyforint /Goldgulden/ (Au) 1457 Buda /Ofen/ RRR! Prachtexemplar!
7.500 Eur
II. Lajos (1516-1526) Aranyforint / Goldgulden, Au, 1526, Nagybánya / Neustadt/ N-D/G RR Prachtexemplar! stemplfrisch
7.500 Eur
II. Ulászló (1490-1516) Aranyforint /Goldgulden/ (Au) 1490-94 Körmöcbánya /Kremnitz/ Prachtexemplar!
Nagy Lajos (1342-1382) Aranyforint / Goldgulden, Au, o.J.(1342-53), Buda / Ofen/, o.Mmz. seltene Umschriftvariation! MNM:-, stempelfrisch
4.000 Eur
I. Lipót (1657-1705) 10 Dukát , Au , 1695, K•V RR! 120 aranykorona! /Goldkronen/ vorzüglich
60.000 Eur
Aukció száma: 14. aukció (2014-09-14)
Bocskai István (1605-1606) Tallér (Ag) 1606 verdejegy nélkül /ohne Mzz./ 200 aranykorona! /Goldkronen/ RRR! Prachtexemplar!
55.000 Eur
Bethlen Gábor (1613-1629) 10 Dukát , Au , 1616, 200 aranykorona! /Goldkronen/ R! apró ütés a mezôben /min. Schlag im Feld/ fast vorzüglich
48.000 Eur
Apafi Mihály (1661-1690) A•-F: RRR! 150 aranykorona! /Goldkronen/ fast vorzüglich
48.000 Eur
Apafi Mihály (1661-1690) Tallér , Ag , 1672, S-B 40 aranykorona! /Goldkronen/ RR! Patina! Prachtexemplar! vorzüglich-stempelfrisch
48.000 Eur
Bocskai István (1605-1606) Hatgarasos /Sechsgroschen/ , Ag , 1606, ezen darab ábrázolva! /abgebildet dieses Exemplar!/ Unikum! Prachtexemplar! befoltozott lyuk /gestopftes Loch/ vorzüglich
18.000 Eur
Bethlen Gábor (1613-1629) Kétszeres aranyforint /2 Goldgulden/ , Au , 1628, 50 aranykorona! /Goldkronen/ RR! vorzüglich
18.000 Eur
Apafi Mihály (1661-1690) Aranyforintcsegely /sechseckige Goldguldenklippe/ , Au , 1685, A:-F. 60 aranykorona! /Goldkronen/ R! vorzüglich
18.000 Eur
Apafi Mihály (1661-1690) Aranyforint /Goldgulden/ , Au , 1662, RRR! 60 aranykorona! /Goldkronen/ vorzüglich
16.000 Eur
Lipót (1657-1705) 3 Dukát , Au , 1695, N-B / P-O RR! enyhe polírozásnyom a mezôben /leicht poliert im Feld/ vorzüglich
16.000 Eur
II. Rákóczi György (1648-1660) Tallér 10 aranyforint súlyában /im Gewicht des 10 Goldguldens/ , Ag , 1657, A-I egykorú tűzi aranyozás /zeitgenöshische Feuervergoldung/ Patina! RRR! vorzüglich
15.000 Eur
4 Krajcár ezüsleveret /Silberabschlag/ (Ag) 1868 Körmöcbánya /Kremnitz/ Patina! RRR! Prachtexemplar! Aus der Sammlung des Königs Farouk! stempelfrisch
9.000 Eur
Szent István Rend Nagy Csillaga /Bruststern zum Großkreuz/ hímzett, textil /gestickt/ 1810-1815 körül /um 1810-1815/ arany- és ezüsthímzés /Gold- und Silberstickerei Privatbesitz/ vorzüglich
240.000 Eur
Aukció száma: 15. aukció (2015-09-27)
II. József (1765–1780) mint társuralkodó /als Mitregent/ 3 Dukát (Au) 1778 Gyulafehérvár /Karlsburg/ MNM: -, RRR! Prachtexemplar! fast stempelfrisch
Magyar királyság (1920–1944) 2 Pengő – Arany Próbaveret /Probeprägung in Gold/ csak 2 darab készült! nur 2 Stücke! RRR! stempelfrisch Csak 2 darabot vertek! – jelenleg a Magyar Nemzeti Múzeumban/nur 2 Exemplare geprägt!
48.000 Eur
I. Lajos (1342–1382) Aranyforint /Goldgulden/ RRR! Prachtexemplar! stempelfrisch
46.000 Eur
Magyar Királyság (1920–1944) 2 Pengô – Arany Próbaveret /Probeprägung in Gold/ (Au) 1935 Budapest csak 2 darab készült! nur 2 Stücke! RRR! stempelfrisch
46.000 Eur
Apafi Mihály (1661–1690) Aranyforint /Goldgulden/ (Au) 1662 Szeben /Hermannstadt/, 250 aranykorona! /Goldkronen/ RR! sehr schön
28.000 Eur
I. Lipót (1657–1705) 10 Dukát RR! 120 aranykorona! /Goldkronen/ átvésett mező és relief /Feld und Relief umgraviert/ vorzüglich
28.000 Eur
Bocskai István (1605–1606) Dukát 70 aranykorona! /Goldkronen/ RRR! Prachtexemplar!
stempelfrisch
22.000 Eur
II. Rákóczi Ferenc (1703–1711) Aranyforint /Goldgulden/ vorzüglich-stempelfrisch
22.000 Eur
Ferenc József (1848–1916) 20 Krajcár RRR! MNM: -.
vorzüglich
18.000 Eur
Szent Györgyi Érmek, Aranyérem 10 Dukát súlyban, Au, um 1730, Körmöcbánya fast vorzüglich-vorzüglich
11.000 Eur
Aukció száma: 16. aukció (2018-06-09)
Ferenc (1792-1835), 4 Dukát, Au, 1806, Wien fast stempelfrisch
10.000 Eur
Ferenc József (1848-1916), 100 Korona, Au, 1907, Körmöcbánya vorzüglich-fast stempelfrisch
9.000 Eur
Ferenc József (1848-1916), 100 Korona, Au, 1908, Körmöcbánya fast stempelfrisch
9.000 Eur
Ferenc József (1848-1916), 100 Korona, Au, 1908, Wien fast stempelfrisch aus polierter Platte
8.000 Eur
II. Ulászló (1490-1516), Guldiner, Ag, 1506, Körmöcbánya vorzüglich-stempelfrisch
7.500 Eur
II. Ferdinánd (1619-1637), Duplatallér, Ag, 1627, Kutna Hora-Kuttenberg fast vorzüglich-vorzüglich
7.500 Eur
Ferenc József (1848-1916), 2 Forint, Ag, 1887, Kuttenberg stempelfrisch aus polierter Platte
7.500 Eur
Ferenc József (1848-1916), 2 Forint, Ag, 1887, Kuttenberg fast stempelfrisch aus polierter Platte
7.500 Eur
7.500 Eur
Ferenc (1792-1835), 1/2 Tallér, Ag, 1827, Körmöcbánya fast vorzüglich-fast stempelfrisch
4.200 Eur
V. Ferdinánd (1835-1848), 4 Dukát, Au, 1846, Wien fast stempelfrisch
6.500 Eur
Ferenc József (1848-1916), 2 Vereinstaler, Ag, 1857, Wien fast stempelfrisch-stempelfrisch aus polierter Platte
7.000 Eur
Ferenc József (1848-1916), 2 Forint, Ag, 1883, Wien fast stempelfrisch
3.000 Eur
Ferenc József (1848-1916), Raxalpetaler, Ag, 1877, Wien fast stempelfrisch
6.500 Eur
7.500 Eur
7.500 Eur
Ferenc József (1848-1916), 4 Krajcár ezüstveret, Ag, 1868, Körmöcbánya stempelfrisch
7.000 Eur
Maria Theresia (1740–1780) Dukát, (Au), 1751, Prága /Prag/ RRR!, fast stempelfrisch-stempelfrisch
15.000 Eur
Aukció száma: 17. aukció (2019-06-01)
Maria Theresia (1740–1780) Dukát, (Au), 1759, Grác /Graz/ RRR! fehlt in der Wiener Münzkabinett!, vorzüglich-fast stempelfrisch
11.000 Eur
Franz Josef I. (1848-1916) 4 Krajcár /Kreuzer/, (Cu), 1868, Gyulafehérvár /Karlsburg/ apró peremhibák /kl. Randfehlern/, RRR! Patina!, vorzüglich
11.000 Eur
Johann Hunyadi (1446-1453) Aranyforint /Goldgulden/, (Au), 1446-47, Nagybánya /Neustadt/ R! Prachtexemplar!, stempelfrisch
10.000 Eur
Stephan Bocskai (1605–1606) Aranyforint /Goldgulden/, (Au), 1605, Nagybánya, verdejegy nélkül /Neustadt, ohne Mzz./ kis kiveretlenség /kl. Prägeschwäche/, 70 aranykorona! /Goldkronen/ R!, fast stempelfrisch
10.000 Eur
Gabriel Bathori (1608–1613) 2 Tallér /Gulden/, (Ag), 1628, Kassa /Kaschau/ 60 aranykorona! /Goldkronen/ RR! von größter Seltenheit, besonders in dieser Erhaltung!, vorzüglich
10.000 Eur
Rudolf II (1576–1608) Dukát, (Au), 1579, Kassa /Kaschau/ enyhe hullám /leichte Welle/, RR!, vorzüglich
9.000 Eur
Franz Josef I. (1848-1916) 100 Korona, (Au), 1907, Körmöcbánya /Kremnitz/ vorzüglich -fast stempelfrisch
9.000 Eur
Josef I. (1705–1711) Ovális Ezüstérem /Ovale Silbermedaille/, (Ag), 1687, I. József pozsonyi koronázása alkalmából /auf die Krönung von Josef I. zum König von Ungarn in Preßburg/ Friedrich Kleinert műve kis karc /winz. Kratzer/, RR! Patina!, vorzügl
8.500 Eur
Gabriel Bathori (1608–1613) Tallér, (Ag), 1628, Nagybánya /Neustadt/ Sehr selten in dieser Zustand! Patina! Prachtexemplar!, stempelfrisch